hmm 24 tablespoons of maple syrup is around 1200 calroise per day.. not as low calorie as i was predicting until i bought the products today.. thats interesting.
Hey anyone have any links for buying grade b, by the gallon or 1/2 gallon? it costs be 6$ per day to eat it local.